Yeşil Bina Sertifikasyon Danışmanlığı

Yeşil Bina Sertifikasyon Danışmanlığı

Şirketimiz, LEED, BREEAM, EDGE, Earthcheck, WELL gibi bir çok yeşil bina sertifikasyon sisteminde süreç danışmanlığı himzeti sunmaktadır.

Şirketimiz, LEED, BREEAM, EDGE, Earthcheck, WELL gibi birçok yeşil bina sertifikasyon sisteminde süreç danışmanlığı himzeti sunmaktadır.

Çalıştığımız sertifikasyon sistemlerinin detayları için menüdeki “Sertifikasyon Sistemleri” başlığını inceleyebilirsiniz.

Sertifikasyon süreçleri mevcut ya da yeni binalarda ve altyapı projelerinde uygulanabilmektedir. Sertifikasyon danışmanlığı yaklaşımımız öncelikle binanın tasarım / işletme ekipleri ile birlikte hedeflerin ve stratejilerin oluşturulmasını, ardından stratejilerin uygulanabilmesi için gerekli teknik danışmanlığın sağlanmasını, uygulamaların sonuçlarını içeren dokümantasyonun derlenmesini ve sertifikasyon otoritesine sunulmasını kapsamaktadır.

Başarı ile tamamladığımız yeşil bina sertifikasyon danışmanlığı projelerimizi menüdeki “Projeler” başlığından inceleyebilirsiniz.

Mimta, LEED Proven Provider ünvanına sahip ilk danışmanlık firmasıdır. Bünyesinde LEED AP, BREEAM Assessor, EDGE Expert ünvanlarına sahip danışmanlar çalıştırmaktadır.

Diğer Hizmetler

Bu Hizmeti Verdiğimiz Projelerimiz